Google ve Sosyal Medya Reklamlarının Önemi

Günümüzde birçok işletmenin artık gelirlerinin çoğunu oluşturan online hizmetlerde, Pazarlama taktikleri çok önemli bir husustur. Sosyal medya çok güçlü bir pazarlama aracı olmaktadır. İşletmeler google ve sosyal medya üzerinden güzel bir pazarlama taktiği yapabilirse müşteri ve satış hacimlerini hatrı sayılır şekilde büyütebilirler. Öncelikle reklam çalışmalarının önemine geçmeden önce şu hususu belirtmek isteriz; Günümüzde birçok kişi yada işletmeler çok az bilgi ile “biz bu işi çok iyi yapıyoruz, mutlaka size fayda sağlarız gelin bizimle çalışın” şeklinde işletmeleri yanıltmaktadır. Hal böyle olunca işletmeler başarısızlığı tattığı için bu tarz çalışmalara karşı soğuk olmaktadır. Bu gibi kişi yada işletmelerle çalışmayınız. 

Peki Reklamlar Neden Önemlidir ?

Google ve Sosyal Medya reklamları, İşletmelere yeni müşteriler ve yeni satışlar kazandırmaktadır. Ancak yazımızın başında belirttiğimiz gibi; sonuçta belirli bir bütçe harcanacağı için çok iyi bir planlama yapmak gerekiyor. Bu planlamayı iyi yapan herkes reklamlardan mutlaka bir dönüş almaktadır. Reklamlar işletmenize prestij katar, müşteri ve satışlarınızı arttırır, müşteriye karşı güven oluşturur ve en önemlisi işletmenizin planlama şeklini değiştirebilir. 

Ee Tamamda Biz Nasıl Yapacağız Bu İşi ?

Tam bu kısımda bizler devreye giriyoruz. Sizin için öncelikle analizimizi yapıyor sizinle paylaşıyoruz. Kesinlikle tamam anlaştık hadi başlıyoruz yapmıyoruz. Eğer bir eksiğiniz bulunuyorsa o eksiği giderene kadar reklam çıkmıyoruz. Sizler adına sektörünüze uygun çözümler ile planlamamızı yapıyoruz, grafiksel çalışmalarınızı yapıyoruz, en doğru kitleyi tespit ediyoruz ve ekonomik şekilde reklamınızı çıkıyoruz. Reklam çıktıktan sonra beklemiyoruz eğer aksi durum tespit edilirse müdaheleyi anlık yapıyoruz. Siz kendi işinizi yaparken bizde sizin adınıza tüm reklam çalışmalarınızı yürütüyoruz. 

Biz Bu Çalışma İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmamız Gerekecek ?

Sizler reklam çalışması adına bütçe olarak işletmenizi yormayacak şekilde ayırabileceğinizin maksimum rakamı ayarlamanız önemlidir. Sonuçta ne kadar bütçe ayırılırsa o kadar verim alınır. 

Biz Feel The Digital World olarak her konuda size destek için burada hazır bekliyor olacağız. 

WhatsApp