Hakkımızda

Feel The Digital World, 2021 yılında Sektörde uzmanlaşmış Kurucu Ortaklar Sibel Us ve Onur İnci tarafından İstanbul’da kurulmuş bir dijital pazarlama ajansıdır.

Ekibimizle dijital dünyada markaların yanındayız. Yaratıcı fikirlerimiz ile markalara dijital iletişim çözümleri sunuyoruz. Bu çözümlerimizi iş ortaklarımızın pazarlama planına uygun olarak uyarlıyor ve performans hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Misyon

Feel The Digital World olarak müşterilerimizin bütçeleri için doğru hizmeti sunabilmek amacıyla çok çalışıyoruz. Tamamen şeffaf şekilde müşteri ihtiyaçlarını elimizden gelen en iyi şekilde desteklemeye ve dürüstlükle iletişim kurmaya öncelik verdiğimizden dolayı bir projeyi sağlıklı şekilde takip etmeye odaklanıyoruz. Sektöre tamamen farklı bir bakış açısı getirip akla ilk gelen bir ajans olma hedefiyle adımlarımızı atıyoruz.

Vizyon

Feel The Digital World ekibi olarak, önce yurtiçinde daha sonra uluslararası dijitalleşmede sektörün yenilikçi, rekabetçi saygın bir firması olmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin menfaatine en doğru çözümlerle hizmet ediyoruz. Doğru bir planın daima başarıya ulaşacağını düşünüyoruz.
İşinize her zaman önem veren iş ortağı arıyorsanız, biz buradayız.

WhatsApp