AVRUPA’DA TİCARETİN YENİ YOLU

Amazon Avrupa’da
Satış Yapmaya Başla

Resmi işlemlerden lojistik sürecinin yönetimine, Amazon hesap yönetiminden Avrupa’daki muhasebe işlemlerinize kadar olan tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

BİLİNMEYENLERİ SUNUYORUZ

Amazon Avrupa Çözümleri
Bireysel satıcı stratejileriyle hüsranı değil, Kurumsal stratejilerimiz ile başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Amazon Avrupa FBA depolarına ürünlerinizi gönderirken mikro-ihracatı değil birim başına düşen nakliye maliyetlerini düşürüp pazardaki fiyat rekabetini daha fazla lehimize çevirmek için kati veya konsinye ihracat yöntemiyle ürünlerinizi kara/denizyolu ile Amazon FBA depolarına teslim etmenizi sağlıyoruz.

KURUMSAL STRATEJİLER

Amazon Avrupa Satış Stratejileri
Amazon Avrupa’da satışa başlamadan önceki en önemli noktalardan biri strateji oluşturulmasıdır. Başlangıç olarak ne kadarlık bir bütçe ayırmam gerekiyor ? Bu bütçeyi nasıl yönetmeliyim ? Nasıl rekabet analizi yapmalıyım ? Başlangıçta kaç çeşit ve ne kadar ürün göndermeliyim ? Satış stratejim nasıl olmalı ? P&L analizini nasıl yapmalıyım ? gibi sorular tüm ciddi satıcıların aklını kurcalayan sorulardır ve burada sadece bazılarından bahsettik. Satışa başlamadan önce stratejik bir plan çerçevesinde ilerlemek başarıya götüren en önemli nokta olacaktır.

Amazon Çözümleri

Resmi İşlemler

Diğer Hizmetler

Amazon Avrupa

Danışmanlığı ve Özel Eğitim Çözümleri

WhatsApp