E- Ticaret İle İlgili Süreç Yönetimi

E Ticaret ; şirket, dükkan yada işletmenizin, bulunduğu sokak, ilçe veya il sınırları dışında bile rahatlıkla satış yapabildiğiniz, tüketici veya kullanıcı bulabildiğiniz, onlarla iletişime geçip hatta sıcak satış yapabildiğiniz ve ödemeleri anlık alabildiğiniz platformun tümüne e ticaret diyebiliriz.

Nasıl yapılır?

     E ticaret öncelikle satılabilir bir ürün veya fikri, kullanıcıların dikkatlerini çekecek görsel ve yazılı anlatımlarla hazırlanan sosyal medya sayfası, e ticaret web sitesi veya donelerinizi sergileyebileceğiniz herhangi bir online mecrada sunumunuzla başlar, doğru ürünü veya fikri alıcı kitle ile buluşturmanız satışa bir adım daha sürükler, satışı tetiklemesi için hazırladığınız sayfa veya sunum güven vermeli, soru işaretlerini bertaraf etmeli veya varsa soru işaretleri yanıt sistemi üzerinden cevaplanmalı, satışın hızlı bir şekilde tamamlanmasını kredi kartı ile ödeme tetikler fakat iyi bir ikna yeteneği satışı havale veya kapıda ödeme yöntemine de sürükleyebilir, mühim olan mesele satış sonrası destek ve sadık müşteri kitleleri oluşturabilmektir.

Ne Zaman Sonuç Alırım? 

E-Ticaret projesi bir süreçtir. Hiç bir zaman sizlere net bir termin vermez. E- Ticaret projenize öncelikle yatırım yapıp sürdürülebilir olmasını sağladığınız anda sizler sonuç görmeye başlayacaksınız. Ancak “biz maliyetten kaçmak istiyoruz ancak çok sipariş gelsin” der iseniz, E- Ticaret serüveni sizler için uygun değildir.

Biz Size Nasıl Destek Olabiliriz ?

Bizler Feel The Digital World olarak E-Ticaret sektöründe uzmanlaşmış kadrolardan kurulmuş bir şirketiz. Sizlere sektörün geneli hizmet hakkında bir termin verir o terminde başarılı olunur veya olunmaz ancak bizler sizlere sadece başarı getirmek istediğimizden hiç bir zaman sizlere net bir termin vermeyiz. E-Ticarette güçlü iş ortaklarımızla beraber sizlere Altyapı hizmeti, Danışmanlık hizmeti, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya hizmetleri sağlıyoruz. Bu hizmetler için sizlerin ihtiyaçlarını belirleyip analiz ettikten sonra en uygun teklifi paylaşıyoruz. 

WhatsApp