Facebook ve İnstagram Mağazaları İle Tanıştınız mı ?

Facebook Mağazası, e-ticaret sitenizdeki yüklü tüm ürünleri Facebook’taki marka sayfanız üzerinde ücretsiz olarak aktarıp, Facebook üzerinden satış yapmanızı sağlayan bir sağlayıcıdır.  Bu sayede bir satış kanalına daha sahip olmuş oluyorsunuz. 

Facebook mağazaları tasarım özellikleri ve kreatif araçları ile markanıza hayat vermenize yardımcı olur. Tek bir mağaza, hem Facebook hem Instagram’da kullanılabilir. Özelleştirilebilir koleksiyonlar öne çıkan ürünlerinizi sergiler.

İnternet satışlarınızı artırarak devamlılık kazanması için dünya çapında erişim sağlar. Geniş ölçekte insanların ürünlerinizi keşfetmesi için Facebook sayfanızdan, Instagram profilinizden, Instagram’da Alışveriş reklamlarınızdan veya alışveriş yapılabilen gönderi ve hikayelerinizden erişebilir. Ayrıca, mağazanıza göz atan ve alışveriş yapan kişilere erişmek için reklam kampanyalarınıza etkileşim özel hedef kitleleri ekleyebilirsiniz.

Mağazalar müşterilerin sizinle Messenger, Instagram Direct ve yakında WhatsApp üzerinden hızlıca iletişime geçmesine, sorular sormasına, destek almasına, teslimatları takip etmesine ve daha fazlasına imkan tanır.

Facebook Mağazanızı özelleştirmek ücretsiz ve basittir. Mağazalar, tüm dünyada koşulları karşılayan işletmeler tarafından kullanılabilir. Mağazaların bölgenizde sunulup sunulmadığını kontrol edin, ilk koleksiyonunuzu ve Facebook uygulamalarında mağazanızı oluşturmak için bilgisayarda Ticaret Yöneticisi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Bizlerden yardım isterseniz sizin için yardımcı olabiliriz. 🙂

WhatsApp